2 sausio, 2024

Laimėjimai kraštotyros konkursuose

Šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Šeimos istorija – mano istorija“ šauniai pasirodė mūsų gimnazistai. Justinos Šeštokaitės (IIg kl.) ir Nojaus Matiešos (IIIg kl.) atlikti darbai užėmė I – ąsias vietas. Mokinius konsultavo mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė.
Džiugios žinios pasiekė ir iš Lietuvos mokinių kraštotyrinio konkurso „Tautos dvasios beieškant“. Aštuntokės Jurgitos Pauliukėnaitės ir vienuoliktokų Ingos Bilaišytės bei Manto Tekoriaus sukurtas darbas „Sustabdyta akimirka“ užėmė I vietą. Jame pasakojama apie buvusio mūsų mokyklos mokinio Vidmanto Panavo pomėgį fotografuoti, pastebėti gamtos grožį, sustabdyti ir įamžinti pačią gražiausią ir nepakartojamą akimirką. Kūrybinei grupei vadovavo mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė.