14 balandžio, 2022

Gražūs jaunųjų biologų laimėjimai

Savivaldybės etapo 5-8 klasių  biologijos olimpiadoje gerai sekėsi mūsų mokiniams. 5 klasių grupėje I vietą laimėjo Ieva Mikulėnaitė, o Goda Brukštutė buvo antra. Tarp šeštokų I vietą užėmė Jurgita Pauliukėnaitė (mokytojas Kęstutis Vaitkevičius). Sveikiname!

Vienuoliktokai ieškojo kūrybinio įkvėpimo

Atostogų išvakarėse gimnazijoje lankėsi jaunosios kartos rašytojas, poetas ir mokytojas iš Vilniaus  Povilas Šklėrius, kuris Ignalinos centrinės bibliotekos kvietimu veda kūrybinio rašymo pamokas rajono gimnazistams. Mokiniams patiko įdomūs komunikacijos žaidimai,  jie aktyviai kūrė istorijas pagal pateiktas užduotis ir smagiai atitrūko nuo įprastų kasdieninių pamokų. Už įdomią patirtį gimnazija dėkoja ne tik rašytojui, bet ir bibliotekininkei Virginijai Mesropian, kuri nuolat pasiūlo mums įvairių bendradarbiavimo veiklų.

Turime ir stiprių geografų

Rajone vyko 7-8 klasių jaunųjų geografų olimpiada. Mūsų aštuntokas Vaidas Velička savo klasių grupėje surinko daugiausia taškų ir užėmė pirmąją vietą (mokytoja Jurgita Svajonė Čepulienė). Sveikiname!