23 birželio, 2021

Mažieji smagiai stovyklavo

Vasarai prasidėjus birželio 17-23 dienomis gimnazijoje vyko dieninė vaikų vasaros stovykla ,,Salinukas“, kurią lankė 35 1-4 klasių mokiniai. Kiekviena klasė tapo būriu, susikūrė būrio vėliavą, emblemą. Kasdien vaikai smagiai leido laiką skirtingose veiklose: sportavo gryname ore ir gimnazijos salėje, mokėsi pažinti augalus, kūrė meniškas mandalas bei lipdinius iš molio. Vienai dienai tapo laboratorijos tyrėjais, eksperimentavo, tyrinėjo, diskutavo, formulavo išvadas. Žaidė visų  mėgstamą žaidimą ,,Bingo“, stalo  didaktinius žaidimus.
Stovyklos užsiėmimų programa rūpinosi pradinių klasių mokytojos: D. Misienė, D. Sulienė, L. Račkauskienė, I. Rožickienė, logopedė E. Leščik, spec. pedagogė R. Spėčiuvienė ir muzikos mokytoja V. Sinkevič.
Įvairi veikla stovykloje skatino mokinių kūrybiškumo, muzikalumo, fizinio aktyvumo lavinimą.