Savivaldos diena nukėlė į Euroviziją

Turbūt nėra gimnazijoje šiltesnės ir jaukesnės šventės už Mokytojų dieną, kai ir mokinius koncertui paruošia, ir pamokas tradiciškai veda abiturientai. Smagu stebėti mažų ir didelių jaudulį, puikius pasirodymus ir džiaugsmą, kai tave palaiko ir tau ploja visa aktų salė.
Šiemetiniai dvyliktokai buvo ypač išradingi: jie, palaikomi savo vadovės Valentinos Sinkevič, pakvietė visus į Euroviziją, kur mokytojai buvo žiuri, bet turėjo atspėti, kokiai šaliai atstovaus kiekviena  klasė. Žinoma, mokiniai sufleravo – kaipgi nepadėsi, jei mokytojai ne iš karto atsako, kurioje šalyje gaminami Porsche automobiliai ar kur kalbama norvegų kalba… Mažieji pradėjo nuo Vokietijos, ir taip susipynė dainų, palydimų puikiausios choreografijos šokių, pynė, kurią pynė visos be išimties klasės, o užbaigė garsioji LT United „We are the Winners“, atliekama abiturientų. Tai buvo išimtis Eurovizijoje, nes publika išsireikalavo pakartojimo.
Po koncerto pristatyti naujieji mokytojai nuėjo į savo pirmąsias pamokas, o laikinai nušalinti senieji jų kolegos turėjo laiko pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais prie puodelio kavos. Kuriančios  energijos, pozityvo užtaisas, tikimės, ilgam suteiks jėgų tiek mokiniams, tiek mokytojams. Didžiuojamės, turėdami tiek talentingų ir gabių ugdytinių!