Pradinukai tradiciškai įžiebė gimnazijos kalėdinę eglutę

Mes eglutę turime,
Šokame, šokame
Prie eglutės
Šokame.
Gruodžio 10 dieną pradinukai, laikydamiesi visų šio laikotarpio saugumo reikalavimų, įžiebė kalėdinę gimazijos eglutę. Juk Kalėdos – bene didžiausia metų šventė, ir jų belaukiant verta atsiprašyti draugo, nusišypsoti šalia esančiam ar kiekvienam sutiktam, tiesiog padaryti gerą darbą.
Apie Adventą ir svarbiausias tradicijas papasakojo Neformaliojo vaikų švietimo programos „Mįsliukai“ laisvoji mokytoja A. Misiūnienė. Taip  pat A. Misūnienė  paruošė menines inscenizacijas: su antrokais – „Dėdė Rudenėlis“, o su trečiokais – „Dvylika mėnesių“. Su muzikos mokytoja V. Sinkevič dainavo dainą rudeniui; tarsi dar kartą prabėgdami spalvotais takais, o kitą dainą skyrė karalienei Žiemai.
Kalėdinės eglutės įžiebimas pradėjo stebuklingų ir gražiausių metų švenčių laukimą+