MOKINIŲ LAIMĖJIMAI RAJONO KONKURSUOSE, VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE
2021–2022 M. M.
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Renginys | Mokytojo pavardė | Vieta |
Artūras Šunevičius | 2 | Piešinių konkursas „Aš – gamtos dalis“ | Dalia Sulienė | Laureatas |
Ąžuolas Rožickas | 2 | 2022 m. Pasaulio pažinimo olimpiadoje | Dalia Sulienė | 2 |
Ąžuolas Rožickas | 2 | 2022 m. Pasaulio pažinimo olimpiadoje | Dalia Sulienė | 3 |
Konstantinas Matoško | 2 | 2022 m. Pasaulio pažinimo olimpiadoje | Dalia Sulienė | 3 |
Auksė Vitėnaitė | 3 | Piešinių konkursas „Aš – gamtos dalis“ | Danutė Misienė | Laureatas |
Auksė Vitėnaitė | 3 | 2022 m. Pasaulio pažinimo olimpiadoje | Danutė Misienė | 1 |
Nikas Ulkinas | 3 | Matematikos olimpiada | Danutė Misienė | 2 |
Artūras Baganas | 4 | Piešinių konkursas „Aš – gamtos dalis“ | Aldona Misiūnienė | Laureatas |
Valerija Irida Aduškina | 4 | 2022 m. Pasaulio pažinimo olimpiadoje | Aldona Misiūnienė | 1 |
Goda Marija Brukštutė | 5 | 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada | Rimantas Šimonėlis | 2 |
Goda Marija Brukštutė | 5 | Biologijos olimpiada | Kęstutis Vaitkevičius | 2 |
Ieva Mikulėnaitė | 5 | 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada | Rimantas Šimonėlis | 3 |
Ieva Mikulėnaitė | 5 | Biologijos olimpiada | Kęstutis Vaitkevičius | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada | Sigita Panavienė | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Biologijos olimpiada | Kęstutis Vaitkevičius | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Jurgita Svajonė Čepulienė | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Meninio skaitymo konkursas | Skaidrė Pauliukėnienė | 1 |
Ignas Andrijauskas | 8 | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Julius Martinėnas | 8 | 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada | Sigita Panavienė | 2 |
Rokas Ziaziulia | 8 | 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada | Sigita Panavienė | 3 |
Justinai Šeštokaitei | 8 | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Vaidas Velička | 8 | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Jurgita Svajonė Čepulienė | 1 |
Vaidas Velička | 8 | Geografijos olimpiada | Jurgita Svajonė Čepulienė | 1 |
Aurelija Bajorūnaitė | Ig | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Matematikos olimpiada | Rimantas Šimonėlis | 2 |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Anglų kalbos olimpiada | Jūratė Sereičikienė | 2 |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada | Skaidrė Pauliukėnienė | 3 |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Biologijos olimpiada | Kęstutis Vaitkevičius | 1 |
Nojus Matieša | Ig | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Sigita Leleikaitė | Ig | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Aistei Žabelovič | Ig | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Mantas Tekorius | Ig | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Jurgita Svajonė Čepulienė | 3 |
Gintarė Baliukevičiūtė | IIg | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Germanas Veličko | IIg | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Jurgita Svajonė Čepulienė | 3 |
Germanas Veličko | IIg | Rusų kalbos olimpiada | Valentina Ciunel | 1 |
Germanas Veličko | IIg | Matematikos olimpiada | Rimantas Šimonėlis | 3 |
Germanas Veličko | IIg | Fizikos olimpiada | Stasys Keraitis | 3 |
Germanas Veličko | IIg | Chemijos olimpiada | Stasys Keraitis | 3 |
Aleksandra Karpenko | IIg | Rusų kalbos olimpiada | Valentina Ciunel | 2 |
Ligitas Artomovičius | IIg | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Jurgita Svajonė Čepulienė | 3 |
Viktorija Činčikaitė | IIIg | Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų paroda | Inga Pajarskienė | Laureatas |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Biologijos olimpiada | Kęstutis Vaitkevičius | 1 |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Chemijos olimpiada | Stasys Keraitis | 1 |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Jurgita Svajonė Čepulienė | 1 |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Geografijos olimpiada | Jurgita Svajonė Čepulienė | 2 |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada | Nijolė Keraitienė | 3 |
Martynas Kazakovas | IIIg | Biologijos olimpiada | Kęstutis Vaitkevičius | 3 |
Martynas Kazakovas | IIIg | Konkursas „Fizika aplink mus“ | Stasys Keraitis | 1 |
Edvinas Velička | IIIg | Anglų kalbos olimpiada | Jūratė Sereičikienė | 3 |
2021 m. jaunieji talentai:
Algirdas Pauliukėnas IIIg kl.;
Jurgita Pauliukėnaitė 6 kl.;
MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Renginys | Mokytojo pavardė | Vieta |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Eilėraščių ir esė konkursas „Švenčiu Lietuvą, skirtas Vasario 16-ajai“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Respublikinė virtuali paroda „Atverkime kalbos turtus“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Atverk tautos lobynų gelmes“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 1 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Respublikinis Borutaičių poezijos konkursas „Teesie“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Laureatė |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuotas tarptautinis sakmių konkursas „Profesijų kilmė“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 2 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuotas tarptautinis sakmių konkursas „Profesijų kilmė“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 3 |
Jurgita Pauliukėnaitė | 6 | Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuotas tarptautinis sakmių konkursas „Profesijų kilmė“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Dominika Bezrodnaja | 6 | Respublikinė virtuali paroda „Atverkime kalbos turtus“ | Nijolė Keraitienė | Padėka |
Dominika Bezrodnaja | 6 | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Nijolė Keraitienė | 3 |
Julius Martinėnas | 8 | Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Kamilė Filipavičiūtė | Ig | Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Pagyrimo raštas |
Andrejus Gluchariovas | Ig | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Mantas Tekorius | Ig | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Nojus Matieša | Ig | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Silvestrui Pilipenko | Ig | Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Atverk tautos lobynų gelmes“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 1 |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Atverk tautos lobynų gelmes“ | Skaidrė Pauliukėnienė | 1 |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Pagyrimo raštas |
Algirdas Pauliukėnas | IIIg | Respublikinis Borutaičių poezijos konkursas „Teesie“ | Skaidrė Pauliukėnienė | Padėka |
Edvinas Velička | IIIg | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Stasys Keraitis | Padėka |
Viktorija Činčikaitė | IIIg | Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ | Stasys Keraitis | Padėka |
VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros organizuojama viktorina „Kaip elgiuosi? Ogi tvariai!“
(mokytoja Liudmila Račkauskienė)
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Vieta |
Greta Lavrijanec | 1 | Padėka |
Erikas Pirštelis | 1 | Padėka |
Eglė Paškevičiūtė | 1 | Padėka |
Darius Spirido | 1 | Padėka |
Aistė Mikulėnaitė | 1 | Padėka |
Nojus Škudas | 1 | Padėka |
Saugokime jaunas gyvybes keliuose. Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“
(mokytoja Liudmila Račkauskienė, Danutė Misienė, Aldona Misiūnienė)
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Vieta |
Greta Lavrijanec | 1 | Pažymėjimas |
Erikas Pirštelis | 1 | Pažymėjimas |
Eglė Paškevičiūtė | 1 | Pažymėjimas |
Darius Spirido | 1 | Pažymėjimas |
Aistė Mikulėnaitė | 1 | Pažymėjimas |
Nojus Škudas | 1 | Pažymėjimas |
Aironas Andrikis | 2 | Pažymėjimas |
Evelinas Baliko | 2 | Pažymėjimas |
Žasmina Einikytė | 2 | Pažymėjimas |
Eglė Darija Gudėnaitė | 2 | Pažymėjimas |
Evelina Kasiliauskaitė | 2 | Pažymėjimas |
Milana Lazdinytė | 2 | Pažymėjimas |
Emilija Lipnevičiūtė | 2 | Pažymėjimas |
Konstantinas Matoško | 2 | Pažymėjimas |
Aurimas Palčevskis | 2 | Pažymėjimas |
Deimantas Ramelis | 2 | Pažymėjimas |
Ąžuolas Rožickas | 2 | Pažymėjimas |
Artūras Šunevičius | 2 | Pažymėjimas |
Emilija Tarasevič | 2 | Pažymėjimas |
Ignas Vaškevičius | 2 | Pažymėjimas |
Matas Filipavičius | 3 | Pažymėjimas |
Aurėja Jurkevičiūtė | 3 | Pažymėjimas |
Anastasija Koniuševskaja | 3 | Pažymėjimas |
Gabija Lavrijanec | 3 | Pažymėjimas |
Aurėlija Palčevskaja | 3 | Pažymėjimas |
Kornelija Staleronkaitė | 3 | Pažymėjimas |
Gabija Škudaitė | 3 | Pažymėjimas |
Vesta talačkaitė | 3 | Pažymėjimas |
Andreja Tarasova | 3 | Pažymėjimas |
Milana Trokšaitė | 3 | Pažymėjimas |
Nikas Ulkinas | 3 | Pažymėjimas |
Aurelija Vainytė | 3 | Pažymėjimas |
Auksė Vitėnaitė | 3 | Pažymėjimas |
Valerija Irida Aduškina | 4 | Pažymėjimas |
Dovydas Andrikis | 4 | Pažymėjimas |
Artūras Baganas | 4 | Pažymėjimas |
Elijus Baliko | 4 | Pažymėjimas |
Laurynas Baliukevičius | 4 | Pažymėjimas |
Enrika Gasiul | 4 | Pažymėjimas |
Armandas Budrys | 4 | Pažymėjimas |
Augustinas Jegorovas | 4 | Pažymėjimas |
Mintė Laurutėnaitė | 4 | Pažymėjimas |
Mantas Meilus | 4 | Pažymėjimas |
Austėja Rastenytė | 4 | Pažymėjimas |
Aina Savickaja | 4 | Pažymėjimas |
Veronika Tarasevič | 4 | Pažymėjimas |
Airidas Vaškevičius | 4 | Pažymėjimas |
OLYMPIS 2021 (Rudens sesija)
(mokytojos Liudmila Račkauskienė)
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Renginys | Vieta |
Aistė Mikulėnaitė | 1 | lietuvių kalbos ir literatūros | I laipsnio |
biologijos | I laipsnio | ||
matematikos | I laipsnio | ||
anglų kalbos | I laipsnio | ||
Jokūbas Rudys | 6 | biologijos | I laipsnio |
istorijos | II laipsnio | ||
anglų kalbos | III laipsnio | ||
lietuvių kalbos ir literatūros | III laipsnio |
OLYMPIS 2022 (Pavasario sesija)
(mokytojos Liudmila Račkauskienė, Danguolė Mikulėnienė)
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Renginys | Vieta |
Aistė Mikulėnaitė | 1 | lietuvių kalbos ir literatūros | I laipsnio |
anglų kalbos | I laipsnio | ||
matematikos | I laipsnio | ||
biologijos | I laipsnio | ||
Darius Spirido | 1 | biologijos | I laipsnio |
Goda Marija Brukštutė | 5 | anglų kalbos | I laipsnio |
biologijos | II laipsnio | ||
istorijos | I laipsnio | ||
Ieva Mikulėnaitė | 5 | lietuvių kalbos ir literatūros | I laipsnio |
anglų kalbos | I laipsnio | ||
matematikos | II laipsnio | ||
istorijos | I laipsnio |