Rugsėjo 22-osios rytas gimnazijoje prasidėjo kūrybine užduotimi „Sveikatingumas mokomuosiuose dalykuose“. Skambant nuotaikingai muzikai, sporto salėje visi dalyviai kartu atliko rytinę mankštą, kuri suteikė energijos ir geros nuotaikos visai dienai. Vėliau mokiniai aktyviai įsitraukė į įvairias sportines rungtis – vyko futbolo, kvadrato, tinklinio, biatlono, stalo teniso, šaškių bei individualių rungčių varžybos. Sveikatingumo dienos veiklose dalyvius lydėjo sportinis azartas, pakili nuotaika ir gausybė teigiamų emocijų.








