Vasario 1-oji – tarptautinė garsinio skaitymo diena

Gimnazijoje ją nutarta paminėti kartu su biblioteka.  Savo skaitymus mokiniai skyrė Vilniaus 700-ajam gimtadieniui. Nors gyvename nearti nuo sostinės, visi yra joje lankęsi, sekė sausio pabaigoje  Vilniuje vykusius šventinius  renginius. Tad bibliotekininkė Gintarė Jurgelėnienė parengė spaudinių apie Vilnių parodą, kurią mokiniai susidomėję apžiūrėjo. O skaityti pasirinkti, žinoma, Gedimino laiškai, išversti į lietuvių kalbą. Taigi septintokai su mokytoja Nijole Keraitiene, o penktokai ir šeštokai su mokytoja Nijole Berdikšliene ne tik garsiai skaitė nelengvus tekstus, bet ir gilinosi, kaip tie laiškai viduramžiais  buvo rašomi, kaip siunčiami, kaip platinami, kokia kalba buvo susirašinėjama ir kodėl.  Parodoje mokiniai pamatė, kaip atrodė 1323 m. sausio 25 d. rašytas Gedimino laiškas, su kuriuo ir siejamas Vilniaus įkūrimas.
Taip  pagerbta sostinė, kurią pavasarį  daugelis  klasių aplankys per mokomąsias ekskursijas.