
Mūsų gimnazija buvo įvertinta už atsakingą požiūrį į darnų vystymąsi. Gimnazijai suteikta pirmoji tvarumo bruknė pagal Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros darbotvarkę „Tvari mokykla 2030“. Tai – svarbus pasiekimas, rodantis, kad mūsų ugdymo įstaiga ne tik kalba apie tvarumą, bet ir žengia realius žingsnius siekdama kurti draugiškesnę aplinką bei ugdyti atsakingus mokinių įpročius.