Sveikatingumo diena „Sportuok ir stiprink sveikatą“

Saulėtas rugsėjo pabaigos rytas pakvietė gimnazijos mokinius į sveikatingumo dienos „Sportuok ir stiprink sveikatą“ renginius. Pirmieji sportinę veiklą pradėjo 5-8 klasių mokiniai. Fizinio ugdymo mokytojos Ramutės Subačienės vadovaujami jie pasimankštino, o paskui prasidėjo jau tradiciniu tapęs solidarumo bėgimas. Mokiniai kantriai suko ratus stadione. Aštuntokas Renaldas Baublys įveikė net 20 ratų! Po to futbolo mėgėjai, susibūrę į dvi komandas, stojo į įnirtingą kovą, o kiti su socialine pedagoge Stasyte Baranauskiene išbandė jėgas estafetėse.
Vyresniųjų mokinių srautas taip pat dalyvavo solidarumo bėgime, paskui žaidė tinklinį bei dalyvavo estafetėse. Dienos renginiai ne tik suteikė gerų emocijų, bet, tikėkimės, ir mokinių sveikatą sustiprino.