Meniu Uždaryti

Sveikatingumo diena

Rugsėjo 22 dieną vyko tradicinė 1–4 klasių sveikatingumo diena. Šios dienos tikslas – skatinti pradinukus domėtis sveiku gyvenimo būdu, ugdyti fizinį aktyvumą, supažindinti su sveikos mitybos pagrindais ir parodyti, kaip smagu bei svarbu rūpintis savo sveikata. Taip pat siekta stiprinti vaikų bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius, skatinant juos kartu dalyvauti sportinėse veiklose bei žaidimuose, kuriant draugišką ir palaikančią emocinę aplinką. Šią dieną mokiniai ne tik išbandė savo jėgas ir aktyviai judėjo, bet ir buvo paskatinti labiau atkreipti dėmesį į sveikesnį gyvenimo būdą bei sveiką mitybą savo sveikatos labui.