Suvesti dar vieno respublikinio konkurso rezultatai

Paskelbti 21-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai. Šiais metais jame dalyvavo 768 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. 5-12 klasių moksleiviai savo darbuose  įprasmino dramatišką XX amžiaus šalies istoriją: tai tremtys, holokaustas, partizaninis karas, neginkluotas pasipriešinimas, Sausio 13-osios įvykiai.
Šiame konkurse taip pat nuolat dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai. Džiaugiamės, kad IIg klasės mokinio Algirdo Pauliukėno rašinys „Mažoji ryšininkė“ laimėjo trečią vietą, o filmas „Antanų miško partizanai“, kurtas Algirdo, jo bendraklasio Edvino Veličkos ir penktokės Jurgitos Pauliukėnaitės, įvertintas I laipsnio diplomu. Filmo kūrėjus konsultavo mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė ir Juozas Navickas. Sveikiname ir linkime tolesnės kūrybinės sėkmės!