Savivaldos diena leido mokytojams pailsėti

Viruso baimė pakoregavo ir tradicinę savivaldos dieną, kurią paprastai organizuoja abiturientai. Šiais metais mokinių koncertas persikėlė į lauko estradą gimnazijos stadione. Čia pradinukai su muzikos mokytoja Valentina Sinkevič pasiūlė visiems kartu suvaidinti dainelę “Du gaideliai”, kitoje dainoje pasidžiaugta rudenėliu. Penktokai turėjo stebuklingą skrybėlę, kuri padėjo atspėti, ką galvoja jų mokytojai. Šeštokai darniai padainavo, septintokai ir aštuntokai surengė išradingą dainų konkursą ir nutarė, kad gyventi reikia taikiai. Skambiomis dainomis džiugino ir Ig bei IIg klasės. O IIIg suvaidino juokingiausius ar baisiausius mokytojų mokyklinius prisiminimus. Visi turėjo atspėti, kokiam mokytojui tai nutiko. Visas koncertas suteikė galybę pozityvių emocijų ir smagaus juoko.
Abiturientai padėkojo visiems pedagogams ir išleido juos gerti kavos, o patys išbandė mokytojo duoną. 1-4 ir 5-8 klasių mokiniai prižiūrimi dvyliktokų stadione žaidė futbolą, sportavo, dalyvavo estafetėse ir visaip sėmėsi sveikatos kvėpuodami tyru oru. Ig-IIIg klasės patyrė naujų mokytojų mokymo metodus. Jiems vyko tikros pamokos.
Mokytojai dėkoja šauniems dvyliktokams už puikią dieną ir linki visiems pasirinkti pedagogines studijas!