Rugsėjo 1-oji gimnazijoje

2020–2021 m. m. mokslo metų pradžios šventė gimnazijoje vyks tokia tvarka:
Pradžia 9 val. Į gimnaziją įeinama: pradinės klasės per kampinį įėjimą nuo seniūnijos ir eina į savo klases, 5–8 klasės per paradines duris ir eina į savo klases III aukšte (5–7 klasės pas klasių vadovus, 8 klasė mokysis istorijos kabinete); Ig–IVg klasės įeina per įėjimą su tilteliu ir eina į II aukštą (Ig savo klasėje , IIg geografijos kabinete, IIIg tikybos kabinete, IVg matematikos kabinete).
9 val. klasės su vadovais ir mokytojais išsirikiuoja savo aukštuose ir išklauso įžanginį žodį. Renginio metu visiems privalomos kaukės. Paskui mokiniai su klasių vadovais grįžta į klases, vyksta pirmoji pamoka: žmogaus sauga, supažindinimas su darbo tvarka.
Pavėžėjimas į renginį: iš Dietkauščiznos mokyklinis autobusas veš 8.20 val., iš Dysnos 8.40 val. Po renginio taip pat visi, kam reikės, bus parvežti. Autobuse privaloma dėvėti kaukes ir pirštines.
Elkimės atsakingai, saugokime vieni kitus. Sveikų ir darbingų mokslo metų!