Rugsėjo 1-oji gimnazijoje

Tai viena iš tų retų dienų, kai dauguma mokinių nori ateiti į mokyklą… Ir nors oras nelepino šiluma, mūsų šventė alsuote ja alsavo. Visi kalbėjusieji: tiek renginį vedusi direktorė Jelena Tumanovienė, tiek savivaldybės vicemeras Juozas Rokas, tiek mūsų socialinio partnerio – Tverečiaus pasienio užkardos atstovas, populiaraus Jaunųjų pasieniečių būrelio vadovas Andrejus Matvėjevas – sutartinai linkėjo visiems mokantiems ir besimokantiems kantrybės ir ištvermės žengiant nesibaigiančių švietimo reformų ir pertvarkų keliu.
Gausiai susirinkusiai Didžiasalio bendruomenei smagu buvo stebėti pasipuošusius abiturientus, kurie į aktų salę atvedė pirmokų būrelį. Visada gražu išklausyti pirmąjį viešą mažųjų žodį. Tėvų vardu visus pasveikino Modestas Ramanauskas. Abiturientai Paulius Seliukas ir Martynas Kazakovas išsakė pasiryžimą mokytis, o Pauliaus mama Janina paragino visus džiaugtis kiekviena diena mokykloje, kuri turėtų gyvuoti dar bent šimtą metų.
Nuotaiką pakėlė ir direktorės įteiktos skolos: vasarą mokinius pasivijusios padėkos už gražius sporto pasiekimus, laimėjimus konkursuose. O paskui – džiugūs susitikimai klasėse, gėlės, šypsenos, pasidalinimai vasaros įspūdžiais – ech, kaip gaila, kad Rugsėjo pirmoji taip greit praeina… Tad linkime, kad ir visos prasidėjusių mokslo metų dienos bėgtų greitai ir turiningai, kad kuo mažiau laiko būtų iššvaistyta tuščiai, o mokslo metų pabaigą pasitiktume sveiki, draugiški ir daug ko išmokę!