Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

„Aidi  jis kas metai. Neišvengiamai ateina, kaip pavasaris, žolė, triukšmas paukščių lizduose. Ateina kas metai, bet vis kitiems. Būna vienintelis, į nieką nepanašus“.
Birželio 16 dieną vyko 1–4 klasių mokslo metų užbaigimo šventė. Ją pradėjo mokyklos direktorė E. Sekonienė,  pasidžiaugdama  pradinukų pasiekimais. Ji apdovanojo labai gerai ir gerai mokslo metus baigusius, aktyviai dalyvavusius nepamokinėje veikloje ne tik gimnazijoje, bet ir už jos ribų pradinukus. Šventę užbaigė mūsų mokyklos mokinių koncertas: mažieji pirmokėliai deklamavo eilėraščių posmus, prasidedančius įvairiomis raidėmis, dainavo ir džiaugėsi, kad jau pažįsta visas raides, gali skaityti, o skaitydami – daug ką sužinoti.  Trečiokai sveikino vasarą šokiu, o ketvirtokai deklamavo eiles apie prabėgusius metus pradžios mokykloje. Padėkos žodžius pirmajai mokytojai L. Račkauskienei tarė ketvirtokų tėveliai. Antrokai dar kartą priminė, kaip reikia elgtis, kad atostogos teiktų džiugias akimirkas. Skambiomis  dainomis (paruošė mokytoja V. Sinkevič) pradinukai atvėrė kelią į ilgai lauktas, miškais ir ežerais kvepiančias vasaros atostogas, per kurias galima bent trumpam pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius, giliai įkvėpti vasara kvepiančio oro ir leisti sau ilsėtis.
Tikimės, kad pailsėję rugsėjį vaikai į mokyklos suolus grįš kupini noro įgyti dar daugiau žinių ir informacijos, patirti bendravimo džiaugsmą.
Gražios vasaros ir iki susitikimo rudenį!