Policijos pareigūnė priminė saugaus eismo taisykles

Šiltėjantys orai traukia vaikus į gamtą, dažnas sėda ant dviračio, neretas ir elektriniu paspirtuku naudojasi. Kaip elgtis gatvėse ir keliuose, kad visi būtų saugūs ir pavasaris neapkarstų? Apie tai su penktokais pasiūlė pasikalbėti Ignalinos policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė. Nuotolinės valandėlės metu ji parodė filmuką, kuriame pateiktos svarbiausios dviratininko ir paspirtukininko taisyklės, primenama, kaip elgtis įvairiausiose situacijose. Paskui mokiniai atliko testą, iš kurio paaiškėjo, kad visi atidžiai klausė ir gilinosi į pateikiamą medžiagą. Kai kurie sakė, kad sužinojo ir naujų dalykų, kiti įtvirtino turimas žinias. Toks saugaus elgesio kelyje priminimas tikrai svarbus, smagu, kad policija skiria tam dėmesio.