Pasveikinti jaunieji talentai

Gimnazijoje lankėsi rajono meras Justas Rasikas su Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackoniene. Jie pasveikino jaunųjų talentų ketvertuką, įteikė savivaldybės padėkas bei specialius vardinius ženklus. Šiais metais į ryškiausių rajono talentų dvidešimtuką pateko septintokė Jurgita Pauliukėnaitė, abiturientas Algirdas Pauliukėnas, IIg klasės mokinė Kamilė Filipavičiūtė ir IIIg klasės mokinys Germanas Veličko. Tai nuolatiniai visokiausių konkursų bei olimpiadų dalyviai, apdovanojimus pelnę kruopščiu ir atkakliu darbu. Tiek meras, tiek G. Mackonienė džiaugėsi visos gimnazijos bendruomenės įdirbiu puoselėjant moksleivių gabumus. Sveikiname šaunius mokinius ir jų tėvelius bei mokytojus!