Nauji mokslo metai prasidėjo beveik įprastai

Nors klastingas virusas nesitraukia, į jį jau žiūrima kitaip nei prieš metus. Todėl šiųmetė Rugsėjo 1-oji nuo įprastos skyrėsi tik tuo, kad visi buvo su kaukėmis ir stengėsi laikytis atstumų. Laikinai einanti direktoriaus pareigas Jelena Tumanovienė šiltai pasveikino susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius, svečius ir pakvietė į šventę pirmokus su abiturientais. Visada smagu klausyti pačių mažiausiųjų stropiai išmoktų eilėraštukų, palaikyti, jei iš jaudulio prieš tokią didelę auditoriją netyčia užsimiršta kokia eilutė. Tradiciškai mokykloje kiekvienas pirmokas pristatomas ir  gauna dovanų. Šiemet  „Ryto“ draugija perdavė  kuprines, Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyrius visiems padovanojo po Vaiko konstituciją, o savivaldybė –  mokyklinių priemonių rinkinius. Pastaruosius įteikė vicemeras Juozas Rokas. Jis, kaip ir kiti šventės svečiai: Didžiasalio seniūnas Antanas Pauliukėnas, Tverečiaus seniūnas Aivaras Lozda, Pasienio užkardai atstovaujantis Andrejus Matvėjevas, klebonas Antanas Domeikis – linkėjo nesusirgti, saugoti vieniems kitus, kad kuo ilgiau pavyktų mokytis kontaktiniu būdu. Susikaupimo ir gerų pažymių linkėjo pirmokų ir abiturientų tėveliai. Tikro senojo  skambučio aidėjimas  palydėjo visus į klasės vadovų pamokas. Tebūna visiems sėkmingi ir sveiki prasidėję mokslo metai!