Meniu Uždaryti

Mokytojų dienos šventė gimnazijoje

Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo, ir netruko ateiti spalis. Pasipuošęs spalvotais lapais, jis padovanojo kasmetinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Šios šiltos ir jaukios šventės su nekantrumu laukia ir mokiniai, ir mokytojai. Šventinis rytas prasidėjo mokinių sveikinimais ir gražiais žodžiais apie mokytoją – žmogų, kasdien vedantį pažinimo keliu ir skleidžiantį išminties šviesą. Mokiniai mokytojams dovanojo šypsenas, gėles ir nuoširdžius žodžius, dėkodami už kantrybę, rūpestį bei kasdienį darbą. Vėliau vyko koncertas, kuriame pasirodė visų klasių mokiniai – nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Scenoje netrūko šokių, linksmų siurprizų ir jaudinančių  akimirkų. Šventė buvo kupina dėkingumo, šypsenų ir bendrystės – gražus priminimas, kaip svarbu branginti tuos, kurie kasdien moko, įkvepia ir padeda augti.
Abiturientė Ugnė Bikulčiūtė