Rugsėjo 1-oji – naujų mokslo metų pradžia. Kiekviena rugsėjo pradžia į kasdienybę atneša neramaus laukimo, naujų vilčių ir siekių. Mokslo metų pradžios šventė – tai simbolinis startas bendram mokytojų ir mokinių darbui bei prasmingoms veikloms. Ankstyvą rytą Didžiasalio bendruomenė rinkosi į gimnazijos kiemelį. Mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir visą gimnazijos bendruomenę sveikino pavaduotoja ugdymui Jūratė Sereičikienė, linkėdama sėkmės ir ištvermės visiems naujųjų mokslo metų dalyviams. Šventėje dalyvavo ir rajono vicemeras Imantas Umbražūnas bei Švietimo ir kultūros skyriaus vyresnioji specialistė Rita Gasiukevičienė, kurie, pasveikinę susirinkusius, patiems mažiausiems – pirmokėliams – įteikė savivaldybės parengtus mokyklinių priemonių rinkinius. Dar pirmokai gavo dovanų ir marškinėlius su gimnazijos logotipu. Sveikinimo žodžius tarė ir seniūnas Pranas Petkevičius, ir klebonas Ronaldas Kuzmickas, linkėdami vienybės, kantrybės ir drąsos. Paskelbus 2025–2026 mokslo metų pradžią, visi mokiniai ir mokytojai išskubėjo į pirmąją pamoką. Prasidėjo naujų patirčių, žinių ir prasmingų pasiekimų metas!
