Mokinių edukacinė stovykla „Tekstilė animacijoje“

Birželio 7-10 dienomis Paliesiaus dvare vyko kūrybinė stovykla, kurią organizavo MB Studija Silvijart. Į šią stovyklą buvo pakviesti mokiniai iš Ignalinos rajono mokyklų, tad ir mūsų mokyklos 5-6 klasių mokinės Dominika, Jurgita, Goda Marija, Aurelija, Ieva ir Evelina. Tris dienas panelės iš odos gabalėlių, siūlų kūrė animacinį filmuką „ Viduramžių medžioklė“. Kūrė scenarijų, karpė figūrėles, fotografavo ir naudodamos programėlę Stop motion studio suteikė savo odiniams personažams judesį, o garso režisieriaus Audriaus Šimkūno pagalba filmukas įgavo ir garsą. Kaip sakė vienas iš stovyklos vadovų, animatorius Ilja Bereznickas, animacija tai atgaivinimas, gyvybės suteikimas.
Trijų dienų darbas buvo vertinamas penkių žmonių komisijos. Visos komandos sulaukė daug komplimentų. Iš šešių komandų kūrybinių darbų mūsų merginų „ Medžioklė“ laimėjo trečią vietą. Šauni patirtis, komandinis darbas, kūrybiškums, kompetentingi darbų vadovai (nors buvo pabrėžiama, kad jaunimas buvo labai savarankiškas ir pagalbos reikėjo labai minimaliai). Dalyviai buvo apdovanoti diplomais, ryškiaspalvėmis kepuraitėmis, lipdukais, saldžiom dovanėlėm, iš kurių pats įspūdingiausias ir gardžiausias buvo tortas su stovyklos logotipu.