Spalio 13–17 dienomis gimnazijoje vyko Maisto banko akcija „Pasirašyk geriems darbams!“. Gimnazijos bendruomenė aktyviai prisidėjo prie iniciatyvos, aukodami ilgai negendančius maisto produktus. Akcija stiprino bendruomeniškumo jausmą, ugdė dalijimosi ir gerumo vertybes.
