Kovo 11-toji be įprasto klegesio…

Mūsų gimnazija Kovo 11-tąją yra šventusi visaip: ir vėliavos spalvomis apsirengę bendrai nuotraukai stojome, ir viktorinas bei protmūšius rengėme, ir trispalviais paukščiukais bei kaklaraiščiais mokyklos aplinką puošėme. Esame ir mokyklą gyva grandine apkabinę, ir dainas kartu dainavę. Visada šios šventės išvakarėse mokyklos pastatas būdavo pilnas džiugaus klegėjimo, bėgiojimo, juoko ir šurmulio.
Šiemet gimnazija beveik tuščia. Bet tie vaikučiai, kurie mokosi iš mokyklos, leistinu karantino sąlygomis būreliu nutarė pasidžiaugti artėjančia švente. Jiems padėjo jau kuris laikas savanoriaujanti buvusi mūsų mokytoja Aldona Misiūnienė. Tad visi smagiai grįžusiu sniegu pasidžiaugė,  už beržų nuo viruso pasislapstė, trispalvėmis pamojavo ir visiems visiems siunčia  sveikinimą su kitokia, bet vis tiek brangia ir svarbia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!