Konkurso „Žalioji olimpiada“ pusfinalis

Spalio 1 d. gimnazijos komanda dalyvavo konkurso „Žalioji olimpiada“ pusfinalyje, kuris vyko nuotoliniu būdu. Šiame pusfinalyje dalyvavo 29 šalies mokyklų komandos, kurios varžėsi dėl patekimo į finalą.
Į konkurso „Žalioji olimpiada“ finalą pateko 10 geriausius rezultatus pasiekusių komandų. Dalyviams buvo pateikti klausimai apie žiedinę ekonomiką, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą. Atlikus užduotis paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos komanda užėmė 6 vietą ir pateko į finalą.
Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – Žaliasis rytas. Komandai atstovavo Ig klasės mokiniai German Veličko, Danielė Cvek, Aleksandra Karpenko ir IIg klasės mokiniai Edvinas Veličko, Martynas Kazakovas, komandos kapitonė Miglė Kapliukaitė, IVg klasė.
Dabar laukia paskutinis šio konkurso etapas – finalas.
Ačiū dalyvavusiems renginyje, kovojusiems ir palaikiusiems komandą ir linkime komandai didžiulės sėkmės finale!
Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius