Konkurso „Žalioji odisėja“ pusfinalis

Spalio 27 d. gimnazijos komanda dalyvavo konkurso „Žalioji odisėja“ pusfinalyje, kuris vyko nuotoliniu būdu. Šiame pusfinalyje dalyvavo 36 šalies mokyklų komandos, kurios varžėsi dėl patekimo į finalą.
Į konkurso „Žalioji odisėja“ finalą pateko 13 geriausius rezultatus pasiekusių komandų. Dalyviams buvo pateikti klausimai apie žiedinę ekonomiką, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą. Atlikus užduotis paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos komanda užėmė 14 vietą.
Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – Žaliasis rytas. Komandai atstovavo IIg klasės mokiniai Aurelija Bajorūnaitė, Nojus Matieša ir IIIg klasės mokiniai Danielė Cvek, Gintarė Baliukevičiūtė, Ligitas Artomovičius, komandos kapitonas German Veličko.
Ačiū dalyvavusiems renginyje, kovojusiems ir palaikiusiems komandą.
Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius