Kas tas 3D projektas?

Birželio 10 d. gimnazijoje vyko baigiamasis 3D projekto „ 3D PENFRIENDS“ susitikimas. Šią gražią šventę subūrė Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Dūkšto bei Naujojo Daugėliškio skyriaus mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Jūrate Sereičikiene, Lenie Drūteikiene bei Rasa Žalnierukynaite.
Šis projektas prasidėjo rugsėjo mėnesį. Mokiniai ėmė susirašinėti, norėdami susidraugauti. Ranka parašyti laiškai keliavo iš vienų rankų į kitas. Pirmuose laiškuose mokiniai domėjosi vieni kitų gyvenimu bei laiko praleidimo būdu. Vėlesniuose laiškuose draugai aprašinėjo šalia namų esančius ežerus. Tai buvo Erasmus + projekto „Every Drop Counts“ tęsinys. Atvykę į susitikimą dalyviai sukūrė plakatus, kuriuose užrašė, ką įdomaus sužinojo apie savo susirašinėjimo draugus.
Šilta bei draugiška atmosfera, kurią sukūrė patys mokiniai, lydėjo iki atsisveikinimo. Dalyviai išsiskirstė būdami pakilios nuotaikos, pažadėję ir toliau bendradarbiauti. Tai buvo vienas iš smagiausių metų susitikimų.