Gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos dienų renginiai

Kaip ir kasmet gimnazijoje vyksta įvairūs Lietuvių kalbos dienų renginiai. Šiemet jie prasidėjo kovo 16-tąją – Knygnešio dieną 5-6 klasių varžytuvėmis „Lietuvių raštijos mįslės“. Klasės susiskirstė komandomis ir aktų salėje rungėsi, kas daugiau žino apie senąją lietuvių raštiją, apie pirmąją lietuvišką knygą. Jų mokytojos Nijolė Berdikšlienė ir Nijolė Keraitienė nutarė, kad visi mokiniai smalsūs, žingeidūs ir verti gerų pažymių. Tądien septintokai su N. Keraitiene turėjo pamoką-viktoriną „Jie buvo pirmieji“ Didžiasalio bibliotekoje. Šeštokai dar pristatinėjo seniausią namie turimą knygą. Ne visi gali pasigirti šimtamečiais leidiniais, bet apie šimtą ir daugiau metų turinčias maldaknyges atsinešė Aurelija Pirštelytė, Jovilė Kaukėnaitė, o Dominika Bezrodnaja nustebino didžiuliu senoviniu sentikių maldynu. Labai įdomų XX a. pradžios savo senelio brolio vadovėlį parodė Jurgita Pauliukėnaitė.
8 kl. mokiniai su mokytoja Skaidre Pauliukėniene gimnazijos  bibliotekoje skaitė M. Mažvydo „Katekizmo“ ištraukas. Ig ir IIg moksleiviai su ta pačia mokytoja paruošė pateiktis „Aš ir knyga“. Kiekvieno pateiktis buvo individuali, parodanti požiūrį į knygas, akcentuota knygų vertė bei reikšmė. Buvo kalbėta apie pačias įdomiausias knygas, kurios paliko skaitytojui didžiausią įspūdį.
Senųjų raštų garsiniai skaitymai dar laukia IVg klasės mokinių su mokytoja N. Berdikšliene, o IIIg su mokytoja N. Keraitiene gilinsis į senosios raštijos paslaptis.