Rugsėjo 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko netradicinė veikla, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Pirmos pamokos metu mokiniai atliko įvairias užduotis, kurios skatino domėtis užsienio kalbomis, jų įvairove bei kultūra.
Pamokos metu siekta skatinti mokinių norą mokytis daugiau kalbų, ugdyti kalbinius įgūdžius ir išlaikyti turtingą Europos kalbų bei kultūrų įvairovę. Baigę užduotis, dalyviai viešai pasidalijo savo darbo rezultatais. Visą veiklą lydėjo gera nuotaika ir bendrystės jausmas.
Ši diena priminė, kad kalbos atveria duris į platesnį pasaulio pažinimą ir padeda geriau suprasti vieniems kitus.
