Abiturientai vienai dienai tapo mokytojais

Sena smagi gimnazijos tradicija – per Mokytojų dieną valdžią perima dvyliktokai. Šiemetiniai abiturientai šio darbo ėmėsi rimtai: vos ne nuo rugsėjo pirmosios ėmėsi dirbti su klasėmis, ruošti koncertinius pasirodymus. Tad spalio penktoji ir prasidėjo nuo jaukaus ir linksmo koncerto. Pradinukai, padedami muzikos mokytojos Valentinos Sinkevič, įteikė visiems dainų puokštę. Penktokai, septintokai, aštuntokai ir devintokai stebino originaliais šokiais. Šeštokai linksmai priminė abėcėlę, o IIg ir IIIg nepatingėjo sukurti nuotaikingus filmukus.
Po sveikinimų ir palinkėjimų, prie kurių gražiai prisidėjo ir techninio personalo darbuotojai, valdžią perėmę abiturientai nuskubėjo į pamokas, o likę be darbo mokytojai galėjo pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu: įsakmus skambutis šįkart skambėjo ne jiems.
Po pietų mokytojai vyko į Ignalinos kultūros centre vykusią šventę. Ją pradėjo jautrus Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos teatro „Iki“ pasirodymas, džiugino skambūs ignaliniečių dainininkų balsai. Visus šiltai sveikino meras Justas Rasikas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė. Buvo apdovanota grupė mokytojų. Džiaugiamės, kad už nuoširdžią ir sėkmingą etnokultūrinio ugdymo veiklą, tautinės kultūros ir tarmės puoselėjimą apdovanota mūsų mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė, o už nuoširdų darbą ir pilietinių vertybių puoselėjimą bendruomenėje mero padėką gavo direktorė Jelena Tumanovienė.
Paskui visi klausėsi legendinės grupės „Vairas“ koncerto, o po to dar bendravo prie vaišių stalo. Kaip gaila, kad Mokytojų diena būna tik kartą per metus…