Paminėta Europos diena

Europos Parlamento narys Bronis Ropė organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo konkursą „Europa ir aš“. Konkurso tikslai – skatinti domėtis Europa, jos bendryste ir svarba, skatinti bendruomeniškumą tarp vieningų Europos Sąjungos šalių narių, plėsti europietiško piliečio pasaulėžiūrą ir tarpusavio pagarbą, prisidedant prie Europos Sąjungos socialinės gerovės tikslų įgyvendinimo. Mokiniams skirta užduotis – sukurti kūrybinį darbą, kuris iliustruotų konkurso dalyvio požiūrį į Europos ir jos piliečio bendrystės svarbą, atskleistų jo turimas šios srities žinias ir atsakytų į konkurso temą „Europa ir aš“. Nemažai mūsų gimnazistų parengė darbelius šiam konkursui.
Gegužės 9 – Europos dieną – į gimnaziją aptarti konkurso ir priminti europietiškas vertybes  atvyko europarlamentaro padėjėjas Henrikas Šiaudinis. Jis įteikė padėkas už dalyvavimą konkurse gimnazijai ir kiekvienai dalyvavusiai klasei. Visi paruošusieji darbus gavo dovanų. Pradinukai dirbo ir buvo apdovanoti visi, dovanomis džiaugėsi penktokės Goda Marija Brukštutė ir Ieva Mikulėnaitė, šeštokė Jurgita Pauliukėnaitė, Ig mokinys Mantas Tekorius, IIg klasės mokiniai German Velčko, Gintarė Baliukevičiūtė, Ligitas Artomovičius ir Danielė Cvek.