9 sausio, 2023

Džiugios žinios iš dar vieno respublikinio konkurso

Turbūt kiekvienas žmogus laukia pačių gražiausių metų švenčių, o daugelis iš mūsų dar vis tiki Kalėdų stebuklais. O dar smagiau, jei jie išsipildo!
Neseniai sulaukėme respublikinio nuotolinio 5-7 kl. mokinių integruoto anglų kalbos, lietuvių kalbos ir dailės eilėraščių bei kūrybinių darbų-miniatiūrų konkurso „Namai ten — kur Kalėdos“ rezultatų. Konkursą  organizavo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija kartu su Telšių  švietimo centru.
Buvo vertinama virš 200 mokinių darbų. Džiugu, kad Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 7 kl. mokinės Jurgitos Pauliukėnaitės darbas „Namuose Kalėdos“ užėmė II vietą. Perteikti Kalėdų dvasią eilėraščio posmais gimtąja ir pirmąja užsienio kalba padėjo anglų k. mokytoja Lenie Drūteikienė bei šiai kalbai pamatus mokykloje padėjusi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Sereičikienė, lietuvių k. mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė, o šiuos jausmus perkelti į dailės piešinį — neišsenkančios fantazijos kūrėja Dalia Pajedienė. Konkursas ne tik tobulino rašymo gebėjimus, lavino kūrybinę vaizduotę, bet ir skatino įvairių dalykų mokytojų bendradarbiavimą. Sveikiname Jurgitą ir jos mokytojas!