17 lapkričio, 2022

Mažieji mokosi tolerancijos

Jungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo grupės paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Išpuošė namus, kuriuose tilpo visi, kad ir kokie skirtingi būtų. Ir „pastatė“ kiekvienas savo namelį, kuriame smagu, saugu ir gera gyventi.

Mūsų kvadrato komanda pateko į kaimo mokyklų kvadrato žaidynių zonines varžybas

Lapkričio 16 d. Ignalinoje vyko pradinių klasių kvadrato varžybos. Mūsų komanda, kurioje žaidė ketvirtokės Aurėja Jurkevičiūtė, Aurėlija Palčevskaja, Vesta Talačkaitė, Andreja Tarasova, trečiokai Artūras Šunevičius, Ignas Vaškevičius, Evelinas Baliko, Aurimas Palčevskis, Aironas Andrikis, Aistė Mikulėnaitė, užėmė antrą vietą bendroje įskaitoje, o tarp kaimo mokyklų jie buvo pirmi. Todėl mokiniams ir jų vadovui Andrejui Matvėjevui teks garbinga misija kovoti zoninėse varžybose. Sveikiname ir didžiuojamės!