Meniu Uždaryti

2019–2020

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI RAJONO KONKURSUOSE, VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Veronika Tarasevič2Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)Rokas RožickasI
Jurgita Pauliukėnaitė4II
Mantas Meilus2Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (piešiniai)I
Vaidas Velička6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė ČepulienėII
Ugnė Bikulčiūtė6Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)Sigita PanavienėIII
Andrejus Gluchariovas7Technologijų olimpiadaIeva RožickienėII
Vilija Talejūnaitė7Technologijų olimpiadaIeva RožickienėII
Kamilė Filipavičiūtė7Geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė ČepulienėI
Kamilė Filipavičiūtė7Epistolinio rašinio konkursasSkaidrė PauliukėnienėIII
Kirilas Tarasovas8Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)Sigita PanavienėII
Viktorija ČinčikaitėIgTechnologijų olimpiadaIeva RožickienėI
Algirdas PauliukėnasIgChemijos olimpiadaStasys KeraitisII
Algirdas PauliukėnasIgBiologijos olimpiadaKęstutis VaitkevičiusI
Algirdas PauliukėnasIgFizikos olimpiadaStasys KeraitisI
Algirdas PauliukėnasIgKonkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rašinys)Skaidrė PauliukėnienėI
Algirdas PauliukėnasIgJaunųjų filologų konkursasSkaidrė PauliukėnienėIII
Algirdas PauliukėnasIgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė ČepulienėI
Martynas KazakovasIgKompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)Sigita PanavienėII
Kotryna TumanovaitėIIIgKompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)Sigita PanavienėIII
Ieva GruzdytėIIIgKonkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rašinys)Nijolė KeraitienėII
Goda ČepulytėIIIgChemijos olimpiadaStasys KeraitisII
Goda ČepulytėIIIgBiologijos olimpiadaKęstutis VaitkevičiusIII
Goda ČepulytėIIIgJaunųjų filologų konkursasNijolė BerdikšlienėI
Goda ČepulytėIIIgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė ČepulienėIII
Goda ČepulytėIIIg„Padėk suklupusiam žodžiui“Nijolė BerdikšlienėII
Paula GimbickajaIIIgAnglų kalbos olimpiadaJūratė SereičikienėII
Paula GimbickajaIIIg„Padėk suklupusiam žodžiui“Nijolė BerdikšlienėIII
Miglė KapliukaitėIIIgBiologijos olimpiadaKęstutis VaitkevičiusII
Miglė KapliukaitėIIIgLietuvių kalbos ir literatūros olimpiadaNijolė BerdikšlienėI
Miglė KapliukaitėIIIgJaunųjų filologų konkursasNijolė BerdikšlienėI
Markas SinkevičIIIgIstorijos olimpiadaMarytė MisiūnienėIII
Aurimas VitėnasIIIgTechnologijų olimpiadaDarius VitėnasI
Ugnius LabeckasIVgMatematikos olimpiadaRimantas ŠimonėlisIII

2019 m. jaunieji talentai:

Algirdas Pauliukėnas          Ig kl.
Jurgita Pauliukėnaitė          4 kl.
Miglė Kapliukaitė              IIIg kl.
Goda ČepulytėIIIg kl.

MOKINIŲ PERGALĖS RAJONINIUOSE SPORTINIUOSE RENGINIUOSE

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojasVieta
Goda ČepulytėIIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių stalo teniso varžybosRamutė SubačienėII
Deinisė Sinica6
Karina Sobolevskaja8
Aleksandra Karpenko8
Algirdas PauliukėnasIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių stalo teniso varžybosRamutė SubačienėII
Silvestras Pilipenko8
Maksimas KaduškevičiusIg
Goda ČepulytėIIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių mergaičių tinklinio varžybosRamutė SubačienėII
Deinisė Sinica6
Kamilė Filipavičiūtė7
Viktorija MatoškoIIg
Aleksandra Karpenko8
Aleksandra SobolevskajaIIg
Danielė Cvek8
Dominykas PapšysIIgRajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų sporto žaidynių berniukų 2003 m. g. ir jaunesnių, tinklinio varžybosRamutė SubačienėI
Modestas PilipenkoIIg
Maksimas KaduškevičiusIg
Rimas Veršickas8
Kirilas Tarasovas8
Marius TrokšaIg
Martynas KazakovasIg
Goda ČepulytėIIIgRajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų sporto žaidynių mergaičių 2003 m. g. ir jaunesnių, tinklinio varžybosRamutė SubačienėI
Deinisė Sinica6
Ernesta Petrovaitė8
Kamilė Filipavičiūtė7
Viktorija MatoškoIIg
Aleksandra Karpenko8
Aleksandra SobolevskajaIIg
Danielė Cvek8
Danielė Cvek8Jaunojo pasieniečio būrelių šaudymo varžybosAndrejus MatvėjevasIII
Danielė Cvek8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybosRamutė SubačienėI
Sigita Leleikaitė7III
Goda ČepulytėIIIgII
Aleksandra SobolevskajaIIgIII
Miglė KapliukaitėIIIgIII
Danielė Cvek8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo varžybosRamutė SubačienėI
Aleksandra Karpenko8
Deinisė Sinica6
Ernesta Petrovaitė8
Kamilė Filipavičiūtė7
Gintarė Baliukevičiūtė8
Eligijus SekonasIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo varžybosRamutė SubačienėII
Lukas SinkevičiusIg
Rimas Veršickas8
Kirilas Tarasovas8
Silvestras Pilipenko8
Mantas Kasiliauskas6
Deimantas Mackunas6
Julius Martinėnas6
Nojus Matieša7
Mantas Baliukevičius7
Rokas Ziaziulia6
Goda ČepulytėIIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių 3×3 krepšinio varžybosRamutė SubačienėI
Kamilė Filipavičiūtė7
Aleksandra Karpenko8
Danielė Cvek8
Ernesta Petrovaitė8
Dominykas PapšysIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių 3×3 krepšinio varžybosRamutė SubačienėI
Silvestras Pilipenko8
Maksimas KaduškevičiusIg
Rimas Veršickas8

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Miglė KapliukaitėIIIgLietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasNijolė BerdikšlienėIII
Goda ČepulytėIIIgKonkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Nijolė BerdikšlienėIII
Algirdas PauliukėnasIgEpistolinio rašinio konkursas „Laiškas Baliui Sruogai“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
Algirdas PauliukėnasIgRespublikinės „Tarmių lobynų varžytuvės“Skaidrė PauliukėnienėI
Algirdas PauliukėnasIgMokinių poezijos konkursas ,,100 eilėraščių pasieniui”.Skaidrė PauliukėnienėII
Algirdas PauliukėnasIgMokinių poezijos konkursas ,,100 eilėraščių pasieniui”.Skaidrė PauliukėnienėIII
Jurgita Pauliukėnaitė4Respublikinės „Tarmių lobynų varžytuvės“Skaidrė PauliukėnienėI
Jurgita Pauliukėnaitė4Respublikinis trumpo metražo filmų konkursas „Vietovardžiai“ – filmas „Velnio pėda“,Skaidrė PauliukėnienėNominacija „Kūrybiniai ieškojimai“
Algirdas PauliukėnasIg
Edvinas VeličkaIg
Algirdas PauliukėnasIgRespublikinis konkursas Žalioji olimpiada“ finalasKęstutis Vaitkevičius5 (iš 13 finale dalyvavusių komandų)
Paulius SeliukasIg
Miglė KapliukaitėIIIg
Goda ČepulytėIIIg
Ieva GruzdytėIIIg
Kotryna TumanovaitėIIIg

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE SPORTINIUOSE RENGINIUOSE

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Kamilė Filipavičiūtė7Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų krepšinio 3×3 tarpzoninės varžybosRamutė SubačienėI
Aleksandra Karpenko8
Danielė Cvek8
Goda ČepulytėIIIg
Nojus Matieša7Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų zoninės futbolo 5×5 varžybosRamutė SubačienėIV
Renaldas Baublys7
Andrius Mackunas5
Mantas Kasiliauskas6
Julius Martinėnas6
Deimantas Mackunas6
Rokas Ziaziulia6
Danielė Cvek8Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių mažojo futbolo 5×5 zoninės varžybosRamutė SubačienėIII
Aleksandra Karpenko8
Ernesta Petrovaitė8
Deinisė Sinica6
Kamilė Filipavičiūtė7
Ugnė Bikulčiūtė6
Kirilas Tarasovas8Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų, gimusių 2003 m. ir jaun., zoninės tinklinio varžybosRamutė SubačienėIII
Modestas PilipenkoIIg
Marius TrokšaIg
Maksimas KaduškevičiusIg
Dominykas PapšysIIg
Martynas KazakovasIg
Goda ČepulytėIIIgLietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų zoninės tinklinio varžybosRamutė SubačienėIII
Ernesta Petrovaitė8
Deinisė Sinica6
Viktorija MatoškoIIg
Aleksandra SobolevskajaIIg
Danielė Cvek8
Kamilė Filipavičiūtė7
Aleksandra Karpenko8

14-OJO TARPTAUTINIO INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSO BEBRAS PADĖKOS:(Mokytoja Sigita Panavienė)

Mokinio vardas, pavardėKlasė
Andrius Mackunas5
Džesika Ilgevičiūtė5
Mindaugas Jurėnas5
Ernesta Baliko5
Kirilas Zubarevas5
Deinisei Sinicai6
Mantas Baliukevičius6
Vaidas Velička6
Julius Martinėnas6
Rokas Ziaziulia6
Deimantas Mackunas6
Mantas Kasiliauskas6
Nojus Matieša7
Kamilė Filipavičiūtė7
Danielė Cvek8
Aleksandra Karpenko8
Silvestrui Pilipenko8
Kirilas Tarasovas8
German Veličko8
Karina Sobolevskaja8
Algirdas PauliukėnasIg
Paulius SeliukasIg
Martynas KazakovasIg
Edvinas VeličkaIg
Maksimas KaduškevičIg
Goda ČepulytėIIIg
Miglė KapliukaitėIIIg
Paula GimbickajaIIIg
Ieva GruzdytėIIIg
Markas SinkevičIIIg
Aurimas VitėnasIIIg
Kotryna TumanovaitėIIIg
Danielius PaliakauskasIVg
Algimantas VitėnasIVg
Ugnius LabeckasIVg

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Kalbų Kengūra 2020 (mokytoja Jūratė Sereičikienė)

Vardas, pavardėKlasėVieta
Edvinas VeličkaIgSidabrinė Kengūra
Laurynas LabanauskasIgOranžinė Kengūra
Vaidas Velička6Oranžinė Kengūra
Kamilė Filipavičiūtė7Auksinė Kengūra

TARPTAUTINIO MATEMATIKOS KONKURSO „KENGŪRA“ REZULTATAI:(Mokytojas Sigita Panavienė)

Mokinio vardas, pavardėKlasėVieta savivaldybėja
Auksė Vitėnaitė16
Anastasija Koniuševskaja114
Nikas Ulkinas115
Valerija Irida Aduškina218
Goda Marija Brukštutė35
Jurgita Pauliukėnaitė41
Nojus Matieša72
Algirdas PauliukėnasIg2

2020 M. NACIONALINIO KRITINIO MĄSTYMO IR PROBLEMŲ SPRENDIMO KONKURSAS

Mokinio vardas, pavardėKlasė
Goda Marija Brukštutė3
Jurgita Pauliukėnaitė4
Kirilas Zubarevas5
Vaidas Velička6
Kamilė Filipavičiūtė7
Danielė Cvek8
Maksimas KaduškevičiusIg
Eligijus SekonasIIg

OLYMPIS 2019 (Rudens sesija)(mokytojos A. Savickienė)

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
Vaidas Velička6Matematikos konkursasI
Mindaugas Jurėnas5Matematikos konkursasII
  Istorijos konkursasII
  Anglų kalbos konkursasI
  Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI
Julius Martinėnas6Matematikos konkursasI
Kirilas Zubarevas5Matematikos konkursasI

OLYMPIS 2019 (Pavasario sesija)(mokytoja S. Pauliukėnienė)

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
Jurgita Pauliukėnaitė4Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI
  Anglų kalbos konkursasI
  Biologijos konkursasI
Algirdas PauliukėnasIgLietuvių kalbos ir literatūros konkursasI
  Geografijos konkursasII
Dominika Bezrodnaja4Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI
  Anglų kalbos konkursasI
  Matematikos konkursasI
  Biologijos konkursasI
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.